Pizzeria Papa Johns – zjedz tak jak lubisz!

Pizza w domu, pizza w lokalu – wiele osób ma swoje preferencje. Dla jednych jest to świetny powodów do wyjścia z domu z przyjaciółmi, a z kolei inni wolą zjeść w swoim domu oglądając mecz czy inne wydarzenie. Oczywistym jest, że każdy ma swoje ulubione składniki, a może i nawet rodzaje pizzy, którym jest wierny od lat. Ze smakami bywa różnie i choć można znaleźć wiele pizzerii, które wkładają całe serce w jej stworzenie, to są też takie, które niekoniecznie kładą na to nacisk. Pizzeria Papa Johns stawia nacisk na to, aby było przede wszystkim pysznie, natomiast postanowiliśmy się przekonać, dlaczego warto tam jeść.

Ogromna ilość pizz w menu do wyboru

Atutem każdej pizzerii jest to, że można zjeść taką pizzę, na jaką ma się ochotę. W Papa Johns w Warszawie i Wrocławiu można zjeść jedną z ulubionych pizz, które są przygotowane z najwyższą pieczołowitością o każdy detal. Bardzo dużą zaletą pizzy jest to, że można wybrać tradycyjne bądź cienkie ciasto. Ile osób, tyle gustów, więc jak najbardziej warto wybierać te pizze, które kochamy.

W Papa Johns w Warszawie oraz Wrocławiu dostępna jest nie tylko pizza pepperoni, która jest absolutnym klasykiem. Amerykanie kochają pepperoni, więc jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, żeby spróbować tę pyszną szynkę na pizzy, to koniecznie musicie to zrobić. Oczywiście, nie trzeba wybierać tej pizzy, bo można znaleźć również inne w ofercie jak:

  • Hawajska
  • Capricciosa
  • Super Papa
  • Mięsna Uczta
  • Warzywna Uczta
  • i wiele, wiele innych…

Zachęcamy was do zajrzenia do Papa Johns, ponieważ można wziąć pizzę na wynos, ale również jest możliwość zakupu pizzy w lokalu i tam spędzenia swojego czasu ze znajomymi.

Pizza Papa Johns oferuje również wiele promocji

Chyba nie ma osoby, która nie kocha promocji. Jeżeli można zjeść dobrą pizzę za mniej niż zwykle, to dlaczego by z tego nie skorzystać? W ofercie promocyjnej jest pizza double pepperoni, tak więc podwójna „dawka” przepysznego pepperoni – nie tylko dla fanów tej włoskiej potrawy. Pizzeria Papa Johns oferuje ponadto promocje -30% na dwie pizze ze specjalnym kodem, a w poniedziałki można zyskać aż 2 za 1 na duże pizze w poniedziałek. 

Wszystkie promocje zachęcają do tego, by z nich skorzystać. Skierowane są one do wszystkich, co jest ich ogromną zaletą. Smaczna pizza pepperoni czeka na każdego, więc nie można zwlekać długo. Mieszkańcy Warszawy i Wrocławia – bądźcie czujni i ruszajcie do Papa Johns. No i pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą swoich znajomych! Połączenie pysznego smaku pizzy z sosem, a dodatkowo w promocyjnej cenie jest czymś, z czego obowiązkowo należy skorzystać!